Megoldatlan

tilos parkolás

kereszteződésben parkolnak a XV.Neptun utcai lakótelepnél

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, XV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A térképről és a leírásból sem derül ki, hogy melyik kereszteződésről van szó. Kérlek pontosítsd!
  • Járókelő Jani bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Rendszeres járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Dékán utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Klapka György utca (XV. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Parkoló közepén álló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Mézeskalács tér (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére