Megoldatlan

Havas, jeges kerékpárút

A Nagyszombat utcai kerékpárútról még mindig nem sikerült eltakarítani a havat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nagyszombat u. 6

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A hó magától elolvadt.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Elolvadt a hó, viszont a bejelentés nem jutott el az illetékeshez (FKF).
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel egy FKF-es emberke takarította (lapát, talicska).
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem FKF? Egyébként délutánra a Lajos utca-Árpád fejedelem útja szakaszt letakarították, de a Lajos u.-Pacsirtamező u. rövid szakaszt nem sikerült.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére