Megoldásra vár

Korlát

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Kérem a képen látható korlát javítástát, vagy mível nincs túl nagy forgalom itt, akár a teljes korlát eltávolítását
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér 1

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük a Bp. I. ker. Clark Adam tér 1. címen lévő kivágott korlát javítását megrendeltük, melynek megtörténtéig kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Z
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jelölő jó helyen van, a probléma a Clark Ádam téren van
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lecsúszott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Széchenyi Lánchíd (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcső aljában parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Logodi utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére