Megoldott

Fedetlen vezetékek

Térképen jelölt helyen (közvetlen a zebránál, "új" építésű ház felől) a képeken látható állapot lelhető fel. Amennyiben van áram a vezetékekben úgy ez életveszélyes. Gyerek is bele tud nyúlni.

Sajnos nem derült ki számomra, hogy ez forgalomtechnikai berendezés vagy világítás kábelezése.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A szóban forgó nyitott elektromos szekrény nem a jelzőlámpa-, illetve troli-, hanem a közvilágítási üzemhez tartozik. A fedél pótlására felkértük a BDK Kft.-t.
    A bejelentést köszön...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Cserpes Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár a színvonal minőségével nem lehetünk elégedettek, ennek ellenére megoldottnak nyílvánítható az ügy.

    Egy műanyag lapot erősítettek rá gyorskötözővel.
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a helyszínen úgy állapítottam meg, hogy közvilágítás és trolivezeték is érintkezik az oszloppal elküldtem a BKK-nak és a BDK-nak is.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is fedetlenek a vezetéket! :(
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a válaszlevél/ vagy a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk, hogy intézkedhes...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Cserpes Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére