Megoldott

Összefirkált táblák

A 923-as busz Blaha Lujza téri megállójában minkét irányban össze vannak firkálva a menetrendek, táblák.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 5

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére