Megoldásra vár

Fatörzs

FRISSÍTÉS
2019. június 29. 11:30
A helyzet változatlan.
-------------------
Az Erzsébet körút 34. előtt egy fatörzs foglalja az értékes fahelyet.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 34

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00040163 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Erzsébet körút 34. előtt egy fatörzs foglalja az értékes fahelyet."-ról "FRISSÍTÉS 2019. június 29. 11:30 A helyzet változatlan. ------------------- Az Erzsébet körút 34. előtt egy fatörzs foglalja az értékes fahelyet."-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is megoldásra vár.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00040163 számú bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére