Megoldott

Lukas aknafedő a járdán

Anonim Járókelő

A XI. kerületben a kondorosi úti aldi előtti járdán (tehát a kondorosi út aldi felőli oldalán) az egyik aknafedő törött, lukas. A mellette lévő nem lukas aknafedőn Digi felirat van, a lukason nincs felirat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 7

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a visszajelzést és, hogy használod az oldalunkat! A dícséret pedig mindennél jobban esik. :)
  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték az lukas aknafedőt és most már az újon is digi felirat van.

    !!!továbbra is azt mondom, hogy a jarokelo.hu a legértelmesebb weboldal!!!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rossz állapotú, púpos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére