Válaszra vár

Nem működő FUTÁR kijelző

A Kerepesi úi buszmegállóban (Árkád oldala) napok óta nem működik a FUTÁR kijelző.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Árkád 1

Hozzászólások

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Javítást igényel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kibelezve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Jászberényi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére