Válaszra vár

Kersz tábla tönkre ment

Tisztelt járókelők a tegnapi napon a XIX.kerületben a Dél pesti autó busz garázs előti kersz tábla elégé meg viselte az idő járást és elégé el van fakulva alig lehet láttni belőle valamit is ezért kérem az illetékest hogy nézzék meg a kersz táblát elég rossz állapotban van már

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Méta u. 39

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő jelzőtábla nem Részvénytársaságunk üzemelteti.
    Kérjük a jelzőtábla karbantartásával kapcsolatban az ingatlan tulajdonosát vag
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz fedező jelző.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Meghibasodott jelzolampa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére