Megoldásra vár

Sebességet túllépő és jobb kéz szabályt nem megadó autók miatt szükséges lenne fekvőrendőr / radar

Anonim Járókelő

A Köteles utca ezen szakaszán (Nagysándor és Kossuth Lajos utca között) egyenrangú utcák vannak, de az autósok nagyrésze nem tartja be a sebességhatárt és a jobbkézszabályt sem. Hatalmas igény lenne rá, hogy forgalomlassító fekvőrendőrök és sebességmérők legyenek telepítve, ami lassításra és a szabályok betartására készteti az autósokat. Ez így veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mártírok útja 107

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönet az ügyintézésért. Helyi lakosként lépek kapcsolatba az önkormányzattal. Hátha:)
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Forgalomcsillapító küszöb elhelyezéséhez elsősorban az érintett lakosság írásbeli kérelme és írásbeli hozzájárulása szükséges, ugyanis az övezeten belül alkalmazott forgalomlassít
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XX. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelenő!

    Tárgyi megkeresése kapcsán az alábbi tájékoztatást adjuk:
    A Köteles u. Nagysándor József u.-Kossuth L. u. között forgalomcsillapított övezetben fekszik, mely területen belül 30 km-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lógó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Ady Endre tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhajlott pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltört oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Klapka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére