Megoldott

Nem égő utcai lámpa.

A kettes huszárok szobra melletti jobb oldali lámpa nem ég.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Tóth Árpád stny. 34

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2019.01.24-én megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kiss László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Világítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fő utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcai lámpa.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss László
    Szentháromság tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére