Megoldásra vár

hiányzó fák

Hiányzik 2 db.fa az Erzsébet királyné útja 40 sz.előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 40

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00039948 számú bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére