Megoldott

XIII. ker. Teve utca, kátyú

Bp. XIII. ker. Teve utca 1/A előtt széttöredezett útburkolat, pont egy mozgássérült parkoló helyen.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Teve u. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kerület jelentette, hogy megoldották.
    "Együttműködését köszönöm!

    Tisztelettel,

    Sebeszta Attila
    divízióvezető
    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Közterületi Divízió
    1139 Budapest, Hajdú u. 29.
    +...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Fehér István visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A Teve utcai mozgássérült parkolóban a burkolatot időjárás függvényében e hónapban helyreállítjuk.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit!

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület

  • Fehér István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére