Megoldott

Nem égő utcai lámpák.

A 1015 Ostrom utca 13. előtt, a Szabó Ilonka u. sarkán álló lámpa nem ég. Feljebb, a Bécsi kapu felé nem ég egy másik lámpa sem, az Ostrom u. és a Fiáth János u. találkozásánál.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Ostrom u. 13

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2019.01.03-án megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kiss László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére