Megoldott

Lánchíd díszvilágítás

A hídon több lámpa nem ég, a déli oldalon pedig egy füzéren csak minden második. Tele a város turistával, nagyon gáz, hogy ezt fotózzák.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér 1

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2018.12.28-án megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Saly Noémi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére