Megoldott

Hiányzó kis táblácska

Tisztelt Cím!

Helyszín: Kispest, Nádasdy utca - Kossuth Lajos utca kereszteződése
Probléma leírása: A villanyoszlopról hiányzik a kis táblácska, csak a fekete tartója van ott, az is eltörve. Meglátásom szerint innen is a tűzcsapot jelző tábla hiányzik, mint ennél a korábbi bejelentésnél, egy utcával arrébb. (https://www.google.hu/maps/@47.4443655,19.1378104,3a,40.4y,112.95h,80.03t/data=!3m5!1e1!3m3!1sSVFne-B9HGDXtLWoxREVvQ!2e0!5s20140601T000000)
Megoldási javaslat: Kérem, pótolják a táblát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4443655,19.1378104,3a,40.4y,112.95h,80.03t/data=!3m5!1e1!3m3!1sSVFne-B9HGDXtLWoxREVvQ!2e0!5s20140601T000000

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2014. December 23.

Köszönettel: Bardócz Csaba
http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/3239/hianyzo-tuzcsapot-jelzo-tabla

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszerelték a fekete kis táblácskát. Ez is egy megoldás. :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Folyamatosan folyó köz csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    BAH-csomópont (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére