Megoldott

Hiányzó korlát

Kérem, pótolják a hiányzó korlátot a Wesselényi utcai megállóból (Újbuda irány).
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 28

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Bízom benne, hogy pótolták. Mehet a megoldottak közé.
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0041942/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (39561)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájéko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére