Megoldott

Takarítatlan kerékpárút

Kérem, hogy takarítsák le a Veres Péter út menti kerékpárutat a térképen megjelölt helyszínen a rárakódótt csúszós falevelektől.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 113a

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Mára virradóan felkaparták a levelek és a hó nagyját, illetve felszórták síkosságmentesítő anyaggal is. Részemről megoldott az ügy.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére