Megoldatlan

Túristabuszok közlekedése a Lánchídon

T. Járókelő!

Mint minden fővárosi előtt ismert tény a Lánchíd rossz állapota. A közútkezelő igyekszik a hidat védeni a terheléstől ezért súlykorlátozás van érvénybe rajta. Sajnos nap mint nap arra járva azt látom, hogy a tiltás ellenér buszok közlekednek rajta, Még megérthető lenne a kivéve BKK buszok, de inkább turista buszok hajtanak rá fittyet hányva a tiltó tábláknak. Érthetetlen, hogy a belváros közepén a hatóságok nem tudnak érvényt szerezni a tiltásnak. A BRFK felállíthatni itt egy állandó posztot, biztos kifizetődő lenne.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér 1

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérném a bejelentés felélesztését és újbóli elküldését az illetekes részére.
  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is konvoj szerűen mentek rajta a túristabuszok.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem / Uram!

    Tájékoztatjuk, hogy elektronikus levelét a BRFK Tevékenységirányítási Központja fogadta, azt az illetékességének megfelelően továbbítjuk!

    Tisztelettel:

    BRFK Tevékenységirán...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Oriza Triznyák hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt mondjuk nem nevezném válasznak!
    "Tisztelt Hölgyem / Uram!

    Tájékoztatjuk, hogy elektronikus levelét a BRFK Tevékenységirányítási Központja fogadta, azt az illetékességének megfelelően továbbítjuk!...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Hivatkozási szám: JAROKELO-BUDAPEST-00039538
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem / Uram!

    Tájékoztatjuk, hogy elektronikus levelét a BRFK Tevékenységirányítási Központja fogadta, azt az illetékességének megfelelően továbbítjuk!

    Tisztelettel:

    BRFK Tevékenységirán...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Oriza Triznyák hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves a Fónai Kende!

    Sajnálattal látom, hogy a FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészete lett kijelölve az ügy illetékeseként. Meg kell jegyezzem azonban, hogy jelen esetben a Közlekedési szabályok kis...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Oriza Triznyák bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Donáti utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló kábelcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Batthyány (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére