Megoldott

Fatuskók, némelyik betonkockákkal körbekerítve

Kedves FŐKERT munkatársak!

Kérem szíves tájékoztatásukat az alábbi bejelentés ügyében. Lehet már tudni, hogy a fatuskók eltávolítására mikor kerül sor?

Köszönettel:
Le Marietta
Járókelő.hu
---
Fatuskók, némelyik betonkockákkal körbekerítve: a képek önmagukért beszélnek...

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A fatuskókat néhány nappal ezelőtt eltávolították :)

    Azért a jövőben jó lenne, ha a FŐKERT miután kivág egy fát:
    - kiszedni annak gyökérzetét záros határidőn belül
    - rendezi annak környezetét
    - a kiv...
  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! Viszonylag gyakran járok erre, maximum ősszel ha addigra nem oldódna meg ez, akkor újra bejelentem :)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bryan, megoldottra állítottom, de újraküldöm a FŐKERT-nek, kérve, hogy adjanak meg időpontot a munka elvégzésére. A FŐKERT nem szokott ígérgetni.
  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Amennyiben a tuskók is eltávolításra kerülnek, "elégedett" leszek :)

    A "probléma" akkor fog megoldott állapotba kerülni, miután a tuskók is eltávolításra kerültek!
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő Blog!

    Tárgyi helyszínen a szegélyköveket 2015. január 5-én eltávolítottuk, a tuskók marását 2015. évre beterveztük.

    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/3947/fatuskok-nemelyik-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A betonkockákat ma reggel már nem láttam :)
    Már csak a tuskókat kell kiszedni!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Rita
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Kevés hulladékgyűjtő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: István Nagy
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Ferencváros (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gondozatlan terület.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére