Megoldott

Megrongálódott, tönkrement fakorlát

Anonim Járókelő

Budapest, XI. kerület Pajkos és Andor utca kereszteződésénél megrongálódott, tönkrement a fakorlát (Az Andor utca északi oldalán).

Volt már hasonló eset, akkor a főkert oldotta meg a javítást: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/36259/kitort-faoszlop

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 25c

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00039465 számú bejelenté
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00039465 számú bejelentésre az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a helyzet azóta annyit változott, hogy jobban el van törve a korlát
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Benőtt kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent Gellért tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére