Megoldott

Kátyú

FRISSÍTÉS 2019.05.06.:

Egyáltalán semmi nem történt. Azóta kétszer annyi kátyú van. Szégyen.

-----

Kátyúk a Gombosi utca teljes hosszában

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Gombosi u. 9

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Gombosi utcában lévő balesetveszélyes úthibák kijavítása megtörtént.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Közérdekű adatigénylést adtunk be a bejelentéssel kapcsolatban, ami az alábbi linken érhető el: https://kimittud.atlatszo.hu/request/katyu
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2019.05.06 "Egyáltalán semmi nem történt. Azóta kétszer annyi kátyú van. Szégyen." ----------------------- Kátyúk a Gombosi utca teljes hosszában"-ról "FRISSÍTÉS 2019.05.06.: Egyáltalán semmi nem történt. Azóta kétszer annyi kátyú van. Szégyen. ----- Kátyúk a Gombosi utca teljes hosszában"-ra.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Kátyúk a Gombosi utca teljes hosszában"-ról "FRISSÍTÉS: 2019.05.06 "Egyáltalán semmi nem történt. Azóta kétszer annyi kátyú van. Szégyen." ----------------------- Kátyúk a Gombosi utca teljes hosszában"-ra.

  • Rácz Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyáltalán semmi nem történt. Azóta kétszer annyi kátyú van. Szégyen.
  • Rácz Miklós visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a probléma bejelentését. Rákosmente Önkormányzata intézkedik az úthibák kijavításáról.
    A kivitelezésig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:
    Rákosmente Önkormányzata
    Saj...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Rácz Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Egyre nagyobb kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Jászkisér utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Buziási utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a kereszteződésben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére