Megoldatlan

Új köztes buszmegálló

Véleményem szerint a jelenlegi "MÜPA – Soroksár" és a "Haller utca – Soroksári út" buszmegállóhelyek között félúton is szükség van egy buszmegállóra az ott közlekedő járatok számára, pl a Tóth Kálmán utcánál. A nemrégiben átadott új irodakomplexumok nagyobb gyalogosforgalmat keltettek.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 46

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0041656/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00039440

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre szakterületünk azt válaszolta, hogy a két csomópont között félúton a for
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg álljon meg minden sarkon?
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen a szakaszon nem o lyan rég épült egy lámpás gyalogátkelő, ezzel segítve az ottani forgalom elvezetését valamelyik irányú buszmegálló felé, s szerintem ezzel lezárult ez a téma.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért, mert egy új buszmegálló létesítésének költsége egy buszmegállótábla kihelyezése, míg a villamosmegállóhoz peront is kellene építeni.
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem, és a BKK is szerintem ezen fog maradni felesleges.
    Btw, miért buszmegálló? Villamos akkor miért nem már? Hiszen e szakaszon a 23-23E-54-55 buszokkal párhuzamosan megy a 2-24-es villamos.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Figyelj, nem kell egyetérteni a bejelentéssel. Nyilvánvalóan máshogy látjuk a kérdést. Boldog karácsonyt!
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért ott nagyobb is a távolság. Most álljon meg a busz minden második sarkon?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a Keleti és a Blaha között van buszmegálló, akkor ide is elfér.
  • Magyar Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem hiszem, hogy ebből lesz valami, elég közel lenne a két megálló... de ahogy akarod.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult megálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csengettyű utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Boráros tér kijelzők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére