Megoldatlan

Puskás Ferenc Stadion metró - parkolás a zöld területen

A Stadionok Metró épülete és a büfé mellett a Kerepesi út felőli oldalon a járda és az épület közötti zöld sávban rendszeresen parkolnak autók ott, ahová be sem hajthatnának.
Itt TILOS parkolni, de senki nem büntet érte. Máshol, másnak ezért kerékbilincs jár. A közterület felügyelet ezt nem veszi észre évek óta?
A felvételek magukról beszélnek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ifjúság útja 1

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Parkolás"-ra.

  • Püski Oxána hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nem is közterület vagy ha telekhatáron belül is van a sár akkor is ellepi a járdát, amit onnan hoznak be, de kiváncsi lennik egy hivatalos válaszra, ez eddig csak egy vélemény.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem közterület. Szerintem telekhatáron belül van..
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Püski Oxána bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Rendszeres járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Dékán utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Állandósult szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ond vezér park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére