Megoldásra vár

Fa pótlása

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Kérem pótolják a képen látható helyen a fát! Tavaly itt még egy egésséges facsemete állt, de ez is eltűnt. Jelenleg parkolásra használjak a területet
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina krt. 59

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A FŐKERT tájékoztatása alapján a fa pótlása be van tervezve.
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjétek újra légyszíves
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bem rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére