Válaszra vár

Tábla szétesett

Anonim Járókelő

Frissítés 2019.02.15
Nem érkezett meg az ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
Frissítés 2019.01.12
Nem érkezett meg az ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.

-----------------------------------

Tisztelt Illetékes!
Az elektromos töltőhely táblája cserése szorul. Kérem cseréljék!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 11-13

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2019.01.12 Nem érkezett meg az ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm. ----------------------------------- Tisztelt Illetékes! Az elektromos töltőhely táblája cserése szorul. Kérem cseréljék! Köszönöm!"-ról "Frissítés 2019.02.15 Nem érkezett meg az ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm. Frissítés 2019.01.12 Nem érkezett meg az ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm. ----------------------------------- Tisztelt Illetékes! Az elektromos töltőhely táblája cserése szorul. Kérem cseréljék! Köszönöm!"-ra.

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg az ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Az elektromos töltőhely táblája cserése szorul. Kérem cseréljék! Köszönöm!"-ról "Frissítés 2019.01.12 Nem érkezett meg az ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm. ----------------------------------- Tisztelt Illetékes! Az elektromos töltőhely táblája cserése szorul. Kérem cseréljék! Köszönöm!"-ra.

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg az ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Kovács Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük észrevételét, azonban az elektromos töltőállomások közúti jelzéseit (jelzőtáblák, útburkolati jelek) műszaki átadás-átvételi eljárás hiányában nem Részvénytársa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acsai Milán
    Kőrösy József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Diószegi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére