Megoldott

Nincs közvilágítás hetek óta

Zuglóban a Vezér utca 148-150 előtti trolimegállónál lévő oszlopon (piros kerettel jelölve) a közvilágítás hetek óta nem működik.
A problémát a BDK irányába 2018.11.26-án 18:23-kor telefonon jeleztem, de a hibaelhárítás azóta se történt meg.

Kérem a hiba mielőbbi elhárítását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 148

Hozzászólások

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2018. 12.13.-án megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hib
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibát elhárították, megoldva.
  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére