Megoldott

Nem működő lámpák

A BPI-833 rendszámú autóbusz utasterében négy lámpa nem világít.
A 3. ajtó előtt található búrájában folyadék (feltehetően esővíz) lötyög.
Tisztelettel kérem a fent jelzett hibák javítását!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 24

Hozzászólások

  • Dobos Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ezt is vehetjük megoldottnak, csak megcsinálták; ellenőrizni kb. lehetetlen.
    (Nem elég, hogy a konkrét busszal kéne utaznom, de még ráadásul sötét is kell hogy legyen, hogy lássam a lámpákat)
  • Szécsi András visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0041237/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00039332

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Miki Gyuri hozzászólt a bejelentéshez.

    Nevezett "buszt" -a kohószökevény szó jobb meghatározás- inkább már annulálni kéne, mint egy full reménytelen küzdelmet folytatni azért, hogy a 30 éves kocsi szétrohadt tetőszigetelése miatti beázásai...
  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére