Megoldott

Hiányzó fák

Kérem, pótolják a hiányzó fákat a Szent Gellért tér szélén, a BME előtt.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér 4

Hozzászólások

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00039322 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére