Megoldott

III. ker. Domoszló útja kátyú

Bp., III. ker. Domoszló útja 16/A. előtt jó mély kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Domoszló útja 16

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült, köszönjük! :)
  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu!”

    Tájékoztatom, hogy bejelentésével kapcsolatosan
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület"-ra.

  • Fehér István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúk az Aranyhegyi lejtőn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Aranyhegyi lejtő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nádszál utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére