Megoldatlan

Szemét elszállítás

A mellékelt bejelentés részben oldódott meg tavasz óta.

A XX. ker Alsóhatár út 17-18 számú házakkal szemben lévő lngatlan területén található szemét elszállításának problémájának megoldásában kérjük a segítséget.
A terület hosszú ideje elhagyatottan áll,nyitott az utca felé,bárki bemehet,és szemetet rakat le a telken.
Kérnénk a szemét elvitelét,és a hiányzó kerítés helyreállítását.

Fentiekből ami megvalósult: a tavaszi bejelentésig keletkezett szemét elszállításra került, azóta további szemét keletkezett.
Ezt akár az ott lakó illetéktelen személy, akár egyéb személyek által keletkezik.
A terület sajnos azóta sem lett lezárva.

Kérem az ügyben ismételt intézkedésüket:
Köszönettel

A korábbi bejelentés ügye:
ttp://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/1813/szemet-elszallitasa

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Gazgyik Mónika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomtalanításból maradék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    János utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Átlós utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Betontörmelék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére