Megoldott

Csupán 3 órát késik az óra

Tisztelt Cím!

Először is köszönöm December 12.-ei bejelentésemre (http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/3879/kesesben-van-csak-alljon-at-az-ora-masik-oldalara) tett példaértékű, gyors intézkedésüket, ám sajnos az óra megint elromlott.

Helyszín: Csepel, Sétáló utca
Probléma leírása: Az óra mind a 4 oldala körülbelül 3 órás késésben van.
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák az órát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4267201,19.070062,3a,57.9y,237.81h,96.61t/data=!3m4!1e1!3m2!1sgYd6zgdIRIj-fAUOzrXa4Q!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2014. December 18.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az óra ismét pontosan jár! :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Sérülések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Letört bástyák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szentháromság tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Ez mi?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére