Megoldott

Szétment a csatornafedő

A Bajcsy-Zsilinszky úti Toldi mozi előtt rossz ("kátyús") a csatornafedő burkolata, a kiálló fémek defektet okozhatnak.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bajcsy-Zsilinszky út 36

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcserére kiadva.
  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ilyen
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére