Megoldott

Hévízi út - Megszűnt a közvilágítás

A Hévízi út elején, a Vörösvári és a Hunor utca közti szakaszon teljesen megszűnt a közvilágítás. Kérem a probléma elhárítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hévízi út 1

Hozzászólások

  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Erről miért 2 különböző visszajelzés jött? Most akkor tavaly decemberben vagy idén januárban lett kijavítva?
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2018. 12.13.-án megtörtént.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hiba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2019.01.03.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére