Megoldott

Letakart autó Csepelen

Csepelen az Orion úton letakarva áll egy elhagyottnak tűnő autó.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Orion u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Füleki Flavián hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez az autó már nincs ott.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Füleki Flavián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére