Megoldatlan

elfordult tábla, megkopott festés

a képen bekarikázott tábla el van fordulva, nem jól látható, ugyanebben a kereszteződésben a zebra festése is lekopott (VI. kerület Szondi utca/ Eötvös utca sarok)

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a buszmegálló előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Betört hirdető kirakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos útpadka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére