Megoldott

Megrepedt kuka

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy a 174-es és a 175-ös buszok Cinkota H nevű végállomása megrepedt kukáját cseréljék!
Munkájukat ezúton is nagyon megköszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Ostoros út 2

Hozzászólások

  • Dobos Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Erdősi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték, köszönöm!
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére