Válaszra vár

Szétesett közműszekrény

A II. kerületi Szilágyi Erzsébet fasor/Hargita utca sarkán található egy szétesett közműszekrény amely a Főgáz Földgázelolsztási Kft-hez tartozik.

Kérem az illetékeseket állítsák helyre a közműdobozt.

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hargita u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsi, hogy ide írom, de tökre köszönöm, hogy figyelmesen átolvasod a válaszemaileket, és igyekszel segíteni :)
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: NKM Földgázszolgáltató Zrt.

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére