Megoldott

Nincs közvilágítás XIV. ker. Cinkotai út

Tisztelt [Illetékes]!

A XIV. kerület Cinkotai úton a Csömöri út és a Szugló utca között egyik lámpa se ég.
A Vágújhely utca Cinkotai úttól észak-keletre eső részén sincs közvilágítás és a teljes Verbó utcában.
Kérjük a probléma javítását. Köszönjük!
Üdvözlettel

egy közelben lakó

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Cinkotai út 121

Hozzászólások

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2018.12.13.-án megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hiba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma már világított! Köszönöm az utánajárást!
  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére