Megoldott

Parkolás a járdán

A Than Károly utcában kezd mindennapivá válni a járdán parkolás. Az autók mellett alig lehet elférni, esős időben a gyalogosok kénytelenek a kerítés tövében összegyűlt vizes, koszos, csúszós leveleken közlekedni vagy az úttest felé közlekedni, ahol a közeli építkezések miatt buszok és teherautók is gyakoriak.
A helyzetet többször jeleztem a közterület-felügyeletnek, de nincs változás.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Than Károly u. 17

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    A szabálysértés megszűnt, több intézkedés készült a helyszínen.
  • Máté Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentését. Az említett helyszínen több intézkedés született a KRESZ 40§ 8. bekezdés a pontja alapján, miszerint: Tilos megállni A járdán - részben vagy teljes terjedelemben - csak akkor...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Máté Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére