Megoldott

Elpusztult állat (macska) tetem.

Elpusztult macska teteme fekszik a járda közepén, rossz állapotban..

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hankóczy Jenő u. 5

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A tetemet valószínűleg elszállították ennyi idő elteltével.
  • Szilágyi Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő! Lezárhatjuk a bejelentésedet? Megoldódott a probléma?
  • Járok Elek visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "II. kerület"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    :(
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Járok Elek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére