Megoldatlan

Még: utca névtábla

Lassan végig lehetne fényképezni a graffitis, összefestett, rozsdás, stb. utcatáblákat.
Nyílván nem egyszerre lehet cserélni azokat, de ami már használhatatlan azt minél előbb, mert az utca nevek és számozások nem tartoznak a kerület erősségei közé és van, aki csak el szeretne jutni valakihez, valahová....

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    112 napja nem történt semmi... (és még hány utcatábla vár kihelyezésre vagy javításra?!...)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!

    Köszönettel vettük a hozzánk érkezett bejelentést. Rákosmente Önkormányzata az utcanévtábla kijavítására a szükséges intézkedéseket megteszi.

    A kivitelezés befejezéséig kérjük szíves...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos -hasonlóan a többi utcatáblához- itt sem változott semmi....
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Origami

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BFKH V. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Ez mi?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére