Megoldatlan

Megsüllyed útfelület.

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2019.05.13
"Fél év alatt csak ennyi változott sajnos, kikerült egy tábla, illetve két X fel lett festve a megsüllyed részre ami már szinte le is kopott"
----
Megsüllyed útfelület, a csatorna mögötti rész kezd beszakadni.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kisfaludy u. 25a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Megsüllyed útfelület, a csatorna mögötti rész kezd beszakadni."-ról "FRISSÍTÉS: 2019.05.13 "Fél év alatt csak ennyi változott sajnos, kikerült egy tábla, illetve két X fel lett festve a megsüllyed részre ami már szinte le is kopott" ---- Megsüllyed útfelület, a csatorna mögötti rész kezd beszakadni."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fél év alatt csak ennyi változott sajnos, kikerült egy tábla, illetve két X fel lett festve a megsüllyed részre ami már szinte le is kopott.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére