Megoldott

Kátyú sor

Anonim Járókelő

Az út szélén sorakoznak a kátyúk. Mivel az utca másik oldalán autók parkolnak rendszeresen, lehetetlen kikerülni őket.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel arra mentem, a lyukakat befoltozták.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig semmi?
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra elküldtük az Önkormányzatnak.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem, a kátyúk ugyanúgy megvannak.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    tényleg elvégezték?
  • XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Keller László!

    Köszönjük bejelentését!
    A Zalaegerszeg utca úthibáinak javítási munkálatait május 15-ig tervezzük elvégeztetni.
    A megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Péter Lovász hozzászólt a bejelentéshez.

    Tulajdonképpen az egész Wekerle egy nagy kátyú.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Áchim András utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Láthatatlan kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Irányi Dániel utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére