Válaszra vár

Kerékpártámasz hiány

Anonim Járókelő

IX. kerület Könyves Kálmán krt. 12-14. Lurdy Ház hátsó bejáratánál nincsenek kerékpártámaszok. Vagyis vannak, mint később véletlenül felfedeztem, de benn a parkoló autók között. Nincs kitáblázva ráadásul a használtatatlan fajta, nem lehet a bicikli vázát hozzálakatolni. Kérem, hogy a hátsó bejárat mellé szíveskedjenek kerékpár tárolókat elhelyezni, mint a főbejáratnál. Azok annyira jók és jó helyen vannak, de nem mindig ott megyek be, van amikor csak hátul szaladok be az élelmiszer boltba. Előre is köszönöm az intézkedést.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 12-14

Hozzászólások

  • Bejelentős Krizanna hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem is, úgyhogy megküldtem az info@lurdyhaz.hu e-mail címre.
  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem a Lurdy ház az illetékes az ügyben.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület"-ra.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére