Megoldatlan

Séta az 516. utca páros oldalán...

Megkeressük az utcát, ami elég nehéz, mert ilyen az utcatábla... Aztán mindjárt akadályba ütközünk, mert jobbról az utcára logó bokrok, balról a félig elrohadt tujasor akadályozza a közlekedést.
Aztán az első sarok, átmennénk, de nincs járda tovább, mindössze egy villanyoszlop áll keresztbe. A következő sarok ugyanez, ráadásul útsüllyedéssel súlyosbítva.
Azért, ha tovább megyünk a járda kellős közepén újabb villanyoszlopot kerülgethetünk. Érdemes megnézni az arányokat: mennyi jut a villanyoszlopnak és mennyi a polgárnak...
A következő utcasarok teljesen ismerős kell legyen már: keresztben egy beton villanyoszlop... Aztán földbegyökerezik az ember lába: hát így is lehetne a járdát megépíteni? Igaz, keresztben egy villanyoszlop (nyílván ez egy hagyomány errefelé...), de a járda kikerüli és a járda valóban járható!
És a következő sarok, praktikusan egy kukával súlyosbítva... A következő sarkon aztán vége a járdának (az utcának távolról sem), mert valaki úgy gondolta, hogy kertet létesít közterületen...
Ezt követően van még járda, de hogy a stílus megmaradjon a kiépített szakaszt egy villamossági doboz zárja...
Tisztelt polgárok, remélem jól szórakoztak (mert én nem)...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 516. u. 33

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nem történt... Talán leszámítva azt, hogy az utcasarkokat szinte sehol sem jelöli utcatábla...
    (Erről külön bejelentés is készült.)
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük az önkormányzatnak.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat... de valahogy nem látom az "illetékes" hivatal válaszát !?
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon miért szűnik meg itt a járda, amikor az a túloldalon folytatódik?
    Borzasztóan nem látszik az "összhangzó értelem"... :(
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemaradt két, az utóbbi járdaépítéseknél készült szakasz. Itt az oszlop szintén normálisan meg van kerülve... kár, hogy az ingatlan tulajdonosa nem igen szeret söprögetni... ;)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ez mi?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Origami

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Meghajlott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére