Megoldott

Korom sötét van egy kiégett izzó miatt

Kérem az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a problémával kapcsolatban. Az épített környezet biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fráter György u. 24

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2019. 02.12.-én megtörtént.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hiba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajna még mindig (elég csak lattamozni köszönöm)
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S-N Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére