Megoldatlan

Illegális buszsáv használat

Anonim Járókelő

Frissítés 2019.09.12.: Nem érkezett meg a BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
---
Frissítés 2019.0511
Nem érkezett meg a BRFK válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.

----------------------------

Az Erzsébet hídon Budáról Pestre vezető oldalon lévő buszsávot rengetegen használják engedély nélkül. A közelmúltban még halálos balaset is történt emiatt. Ellenőrzés ennek ellenere mindig nincs és a tömegközlekedésben résztvevő járműveket is akadályozzák a szabálysértők.

Probléma helyszíne
Budapest Erzsébet híd 79

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    3 perc termése:
    (Szégyen, hogy a rendőrség még válaszolni sem hajlandó.)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig! ????
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2019.0511 Nem érkezett meg a BRFK válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm. ---------------------------- Az Erzsébet hídon Budáról Pestre vezető oldalon lévő buszsávot rengetegen használják engedély nélkül. A közelmúltban még halálos balaset is történt emiatt. Ellenő...

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem / Uram!

    Tájékoztatjuk, hogy elektronikus levelét a BRFK Tevékenységirányítási Központja fogadta, azt az illetékességének megfelelően továbbítjuk!

    Tisztelettel:

    BRFK Tevékenységirán...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem / Uram!

    Tájékoztatjuk, hogy elektronikus levelét a BRFK Tevékenységirányítási Központja fogadta, azt az illetékességének megfelelően továbbítjuk!

    Tisztelettel:

    BRFK Tevékenységirán...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/ Uram!

    Tájékoztatjuk, hogy elektronikus levelét a BRFK Tevékenység-irányítási Központja fogadta, azt az illetékességének megfelelően továbbítjuk!

    Tájékoztatjuk továbbá, hogy az elek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/ Uram!

    Tájékoztatjuk, hogy elektronikus levelét a BRFK Tevékenység-irányítási Központja fogadta, azt az illetékességének megfelelően továbbítjuk!

    Tájékoztatjuk továbbá, hogy az elek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Erzsébet hídon Budáról Pestre vezető oldalon lévő buszsávot rengetegen használják engedély nélkül. A közelmúltban még halálos balaset is történt emiatt. Ellenőrzés ennek ellenere mindig nincs és a tömegközlekedésben résztvevő járműveket is akadályozzák a szabálysértők."-ról "Frissítés 2019.0511 Nem ...

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a BRFK válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem / Uram!

    Tájékoztatjuk, hogy elektronikus levelét a BRFK Tevékenységirányítási Központja fogadta, azt az illetékességének megfelelően továbbítjuk!

    Tisztelettel:

    BRFK Tevékenységirán...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ősszel még ők voltak az illetékesek, most már nem?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmilyen ellenőrzés nincs.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Folyamatos a helyszíni ellenőrzés? Tehát mindig van a helyszínen valaki, aki intézkedik a szabálysértőkkel szemben?
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Folyamatos a helyszíni ellenőrzés.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindig.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet nem délelőtt 10 kor kell ellenőrizni. Csúcsforgalom idején gyakorlatilag minden félkegyelmű a buszsávot használja.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt írja az illetékes, hogy fokozott ellenőrzést rendeltek el - megoldásra várra állítottam, hátha lesz eredménye. Az, hogy november 20-án (egyszer) kampányszerűen kitelepültek (és mindent rendben tal...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban található:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gál Gertrúd
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Damjanich utca / Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Poller kitörve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére