Megoldatlan

rozsdás oszlop Budafoki út/Irinyi sarkán

a lámpaoszlop alját teljesen szétmarta a rozsda, egyik oldalon szinte nem is tartja semmi

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A Budapest XI. ker. Irinyi út – Budafoki út sarkon lévő rozsdás lámpaoszlop hibabejelentésé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Kandeláber ajtó hiányzik 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lépcsővilágítók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére