Megoldatlan

King kong kispesten...

Anonim Járókelő

Kispesten egy óriási majom garázdálkodik!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kossuth tér 4-5

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda"-ra.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen nagy akció volt fekete pénteken?:)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha lenne ideje szegény önkormányzatnak akkor írhatna egy frappáns választ :D
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pedig már a járókelők.húra is küldött be képet magáról.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Én nem találkoztam ma vele xD
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Karácsonyfadíszek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört bástyák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Szentháromság tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült kosárlabda palánk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Szenes Iván tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére